Varukorg Du har 0 varor i korgen
×

Senast lagd i varukorgen. Se allt

You have no items in your shopping cart.

  • Svarta cykelbyxor med spets fra Sandgaard

Shorts från Sandgaard

279,- SEK
Mixa och matcha 3 Sandgaard styles och spara 10%
I lageri
2-5 dagars leverans Frakt från 0,- vid köp över 1499,- Prisgaranti – vi är billigast Gratis byte
Kundeservice
Har du en fråga? Chatta med oss på dagtid, mån-fre.
Acceptance mark / Klarna / Inside Checkout / Pink
Produktbeskrivning

 

 

Kvalitet: 95% Bomuld 5% Elastan - Strækbar
Tvättinstruktion: 30 grader skonsam tvätt - tål ej torktumling
Märke: Sandgaard
Varunummer: SG128-Black | 63958
Färg : Sort
Målschema
Størrelse44464850525456
Buksernes linning7883879297101106
Buksernes linning udstrakt108111115118121125128
Buksernes hoftemål9498103107111116120
Buksernes indvendig benlængde22222222212121
Buksernes omkreds ved lår60626365676870
Buksernes omkreds ved læggen46484951535456

Vi har målt tøjet fladt på et bord, alle mål er i cm.

Skemaet viser tøjets faktiske mål. Ingen mål er ganget op.
Leverans

Leverans 2-3 vardagar

  • Gratis frakt til utlämningställe vid köp över 1499,-
  • Postnord utlämningställe 99,-
  • Postnord hemleverans 149,-

 

 

Prisgaranti
Prisgaranti - vi är billigast

Om du hittar samma vara, i samma färg och storlek, billigare någon annanstans*, matchar vi priset.

Skriv ett e-postmeddelande till [email protected] med en länk till var du har sett det.

*Prisgarantin gäller för alla svenska webbshoppar
Kundklubb