Svarta caprileggings med spets fra Sandgaard (fra Studio)
  • Svarta caprileggings med spets fra Sandgaard (fra Studio)
  • Svarta caprileggings med spets fra Sandgaard (fra Studio)
299,- SEK
  • Köp 3 av samma och spara 90,- (Lägg 3 i kundvagnen)

Svarta caprileggings med spets
Sandgaard (fra Studio)

I lager. 2-5 dagars leverans Frakt från 0,- vid köp över 799,-

 

 

 

Størrelse42444648505254
Buksernes linning7278838995100106
Buksernes linning udstrakt96102107113119124130
Buksernes hoftemål9095101106111117122
Buksernes indvendig benlængde56565657575757
Buksernes omkreds ved lår54576164677174
Buksernes omkreds ved læggen30313334353738

Vi har målt tøjet fladt på et bord, alle mål er i cm.

Schemat visar klädernas faktiska mål. Inga mål er multiplicerat.
Kvalitet: 95% Bomuld 5% Elastan - Strækbar
Tvättinstruktion: 30 grader fintvätt - tål inte torktumlare.
Märke: Sandgaard (fra Studio)
Varunummer: 63966-SG129-Black
Färg: Sort

Leverans 2-3 vardagar

  • Graris frakt til utlämningställe vid köp över 799,-
  • Postnord utlämningställe 69,-
  • Postnord hemleverans 99,-