Varukorg Du har 0 varor i korgen
×

Senast lagd i varukorgen

You have no items in your shopping cart.

  • Hvide cykel shorts i viskosejersey  fra Sandgaard (fra Studio)

Hvide cykel shorts i viskosejersey

Märke: Sandgaard (fra Studio)
229,- SEK
I lageri
2-5 dagars leverans Frakt från 0,- vid köp över 999,- Prisgaranti – vi är billigast Gratis byte
Kundeservice
Har du en fråga? Chatta med oss på dagtid, mån-fre.
Acceptance mark / Klarna / Inside Checkout / Pink
Produktbeskrivelse

Super fine hvide shorts fra Sandgaard.

  • Viskosejersey
  • Elastik i linningen
  • Brug dem under kjoler eller til en tunika
Målschema
Størrelse42444648505254
Buksernes linning727782879297102
Buksernes linning udstrakt92100107115123130138
Buksernes hoftemål889398103108113118
Buksernes indvendig benlængde27272727272727
Buksernes omkreds ved lår54575962656770
Buksernes omkreds ved læggen42444648505254

Vi har målt tøjet fladt på et bord, alle mål er i cm.

Skemaet viser tøjets faktiske mål. Ingen mål er ganget op.
Fakta
Kvalitet: 95% Viskose 5% Elastan - Strækbar
Tvättinstruktion: 30 grader skånevask - tåler ikke tørretumbling
Märke: Sandgaard (fra Studio)
Varunummer: SG133-White | 63990
Färg : Hvid
Leverans

Leverans 2-3 vardagar

  • Gratis frakt til utlämningställe vid köp över 799,-
  • Postnord utlämningställe 69,-
  • Postnord hemleverans 99,-

 

 

Prisgaranti
Prisgaranti - vi är billigast

Om du hittar samma vara, i samma färg och storlek, billigare någon annanstans*, matchar vi priset.

Skriv ett e-postmeddelande till [email protected] med en länk till var du har sett det.

*Prisgarantin gäller för alla svenska webbshoppar
Kundklubb