Svart kjol i bomullstrikå fra Sandgaard (fra Studio)
  • Svart kjol i bomullstrikå fra Sandgaard (fra Studio)
279,- SEK

Svart kjol i bomullstrikå
Sandgaard (fra Studio)

I lager. 2-5 dagars leverans Frakt från 0,- vid köp över 799,-

 

 

Størrelse42444648505254
Nederdel længde62626262626262
Nederdel taljemål7883889398103108
Nederdel taljemål udstrakt9297103108113119124
Nederdel hoftemål9095101106111117122
Nederdelens nederste kant869297103109114120

Vi har målt tøjet fladt på et bord, alle mål er i cm.

Schemat visar klädernas faktiska mål. Inga mål er multiplicerat.
Kvalitet: 95% Bomuld 5% Elastan - Strækbar
Tvättinstruktion: 30 grader fintvätt - tål inte torktumlare.
Märke: Sandgaard (fra Studio)
Varunummer: 63950-SG127-Black
Färg: Sort

Leverans 2-3 vardagar

  • Graris frakt til utlämningställe vid köp över 799,-
  • Postnord utlämningställe 69,-
  • Postnord hemleverans 99,-