Varukorg Du har 0 varor i korgen
×

Senast lagd i varukorgen

You have no items in your shopping cart.

  • Cykelbyxa Med Spetskant fra Gozzip
  • Cykelbyxa Med Spetskant fra Gozzip

Cykelbyxa Med Spetskant

Märke: Gozzip
349,- SEK
I lageri
2-5 dagars leverans Frakt från 0,- vid köp över 999,- Prisgaranti – vi är billigast Gratis byte
Kundeservice
Har du en fråga? Chatta med oss på dagtid, mån-fre.
Acceptance mark / Klarna / Inside Checkout / Pink
Produktbeskrivelse

Cykelbyxa i microfiber med spetskant ved bensluten. 

Målschema
StørrelseS(42/44)M(46/48)L(50/52)XL(54/56)
Buksernes linning688092104
Buksernes linning udstrakt90103117130
Buksernes hoftemål8695105114
Buksernes indvendig benlængde19192020
Buksernes omkreds ved lår50556166
Buksernes omkreds i bunden42444648

Vi har målt tøjet fladt på et bord, alle mål er i cm.

Skemaet viser tøjets faktiske mål. Ingen mål er ganget op.
Fakta
Kvalitet: 90% Nylon - 10% Elastan
Tvättinstruktion: 40 grader skånevask - tåler ikke tørretumbling
Märke: Gozzip
Varunummer: G152631-black | 15427
Färg : Sort
Leverans

Leverans 2-3 vardagar

  • Gratis frakt til utlämningställe vid köp över 799,-
  • Postnord utlämningställe 69,-
  • Postnord hemleverans 99,-

 

 

Prisgaranti
Prisgaranti - vi är billigast

Om du hittar samma vara, i samma färg och storlek, billigare någon annanstans*, matchar vi priset.

Skriv ett e-postmeddelande till [email protected] med en länk till var du har sett det.

*Prisgarantin gäller för alla svenska webbshoppar
Kundklubb