Varukorg Du har 0 varor i korgen
×

Senast lagd i varukorgen

You have no items in your shopping cart.

  • Cykelbyxa Med Spetskant fra Sandgaard (fra Studio)

Cykelbyxa Med Spetskant

Märke: Sandgaard (fra Studio)
299,- SEK
I lageri
2-5 dagars leverans Frakt från 0,- vid köp över 999,- Prisgaranti – vi är billigast Gratis byte
Kundeservice
Har du en fråga? Chatta med oss på dagtid, mån-fre.
Acceptance mark / Klarna / Inside Checkout / Pink
Produktbeskrivelse

 

 

Målschema
Størrelse44464850525456
Buksernes linning7883879297101106
Buksernes linning udstrakt108111115118121125128
Buksernes hoftemål9498103107111116120
Buksernes indvendig benlængde22222222212121
Buksernes omkreds ved lår60626365676870
Buksernes omkreds ved læggen46484951535456

Vi har målt tøjet fladt på et bord, alle mål er i cm.

Skemaet viser tøjets faktiske mål. Ingen mål er ganget op.
Fakta
Kvalitet: 95% Bomuld, 5% Elastan
Tvättinstruktion: 30 grader skånevask - tåler ikke tørretumbling
Märke: Sandgaard (fra Studio)
Varunummer: SG128-White | 75536
Färg : Hvid
Leverans

Leverans 2-3 vardagar

  • Gratis frakt til utlämningställe vid köp över 799,-
  • Postnord utlämningställe 69,-
  • Postnord hemleverans 99,-

 

 

Prisgaranti
Prisgaranti - vi är billigast

Om du hittar samma vara, i samma färg och storlek, billigare någon annanstans*, matchar vi priset.

Skriv ett e-postmeddelande till [email protected] med en länk till var du har sett det.

*Prisgarantin gäller för alla svenska webbshoppar
Kundklubb