Varukorg Du har 0 varor i korgen
×

Senast lagd i varukorgen. Se allt

You have no items in your shopping cart.

  • Brun bengalin leggings med fuskfickor fra Sandgaard

Leggings från Sandgaard

449,- SEK
Mixa och matcha 3 Sandgaard styles och spara 10%
I lageri
2-5 dagars leverans Frakt från 0,- vid köp över 1499,- Prisgaranti – vi är billigast Gratis byte
Kundeservice
Har du en fråga? Chatta med oss på dagtid, mån-fre.
Acceptance mark / Klarna / Inside Checkout / Pink
Produktbeskrivning

 

 

Bred resår i midjan, Stretch

Kvalitet: 70% Viskose, 25% Nylon, 5% Elastan
Tvättinstruktion: 30 grader skonsam tvätt - tål ej torktumling
Märke: Sandgaard
Varunummer: SG106-Brown | 70466
Färg : Brun
Målschema
Størrelse444648505254
Buksernes linning788693101108116
Buksernes linning udstrakt100108116124132140
Buksernes hoftemål9298103109114120
Buksernes indvendig benlængde828282828282
Buksernes omkreds ved lår545760626568
Buksernes omkreds ved læggen303234363840

Vi har målt tøjet fladt på et bord, alle mål er i cm.

Skemaet viser tøjets faktiske mål. Ingen mål er ganget op.
Leverans

Leverans 2-3 vardagar

  • Gratis frakt til utlämningställe vid köp över 1499,-
  • Postnord utlämningställe 99,-
  • Postnord hemleverans 149,-

 

 

Prisgaranti
Prisgaranti - vi är billigast

Om du hittar samma vara, i samma färg och storlek, billigare någon annanstans*, matchar vi priset.

Skriv ett e-postmeddelande till [email protected] med en länk till var du har sett det.

*Prisgarantin gäller för alla svenska webbshoppar
Kundklubb