Varukorg Du har 0 varor i korgen
×

Senast lagd i varukorgen

You have no items in your shopping cart.

  • Kort vit under kjol fra Plaisir

Kort vit under kjol

Märke: Plaisir
249,- SEK
I lageri
2-5 dagars leverans Frakt från 0,- vid köp över 999,- Prisgaranti – vi är billigast Gratis byte
Kundeservice
Har du en fråga? Chatta med oss på dagtid, mån-fre.
Acceptance mark / Klarna / Inside Checkout / Pink
Produktbeskrivelse

 

 

Målschema
Størrelse4244464850
Skørtets længde6263636464
Skørtets taljemål6468727680
Skørtets taljemål udstrakt98103107112116
Skørtets hoftemål110116121127132
Skørtets nederste kant128133138143148

Vi har målt tøjet fladt på et bord, alle mål er i cm.

Skemaet viser tøjets faktiske mål. Ingen mål er ganget op.
Fakta
Kvalitet: 100% Nylon
Tvättinstruktion: 30 grader skånevask - tåler ikke tørretumbling
Märke: Plaisir
Varunummer: 2646-1-waist-skirt-white | 31302
Färg : Hvid
Leverans

Leverans 2-3 vardagar

  • Gratis frakt til utlämningställe vid köp över 799,-
  • Postnord utlämningställe 69,-
  • Postnord hemleverans 99,-

 

 

Prisgaranti
Prisgaranti - vi är billigast

Om du hittar samma vara, i samma färg och storlek, billigare någon annanstans*, matchar vi priset.

Skriv ett e-postmeddelande till [email protected] med en länk till var du har sett det.

*Prisgarantin gäller för alla svenska webbshoppar
Kundklubb