Kort vit under kjol fra Plaisir
  • Kort vit under kjol fra Plaisir
249,- SEK

Kort vit under kjol
Plaisir

I lager. 2-5 dagars leverans Frakt från 0,- vid köp över 799,-

 

 

Størrelse4244464850
Skørtets længde6263636464
Skørtets taljemål6468727680
Skørtets taljemål udstrakt98103107112116
Skørtets hoftemål110116121127132
Skørtets nederste kant128133138143148

Vi har målt tøjet fladt på et bord, alle mål er i cm.

Schemat visar klädernas faktiska mål. Inga mål er multiplicerat.
Kvalitet: 100% Nylon
Tvättinstruktion: 30 grader fintvätt - tål inte torktumlare.
Märke: Plaisir
Varunummer: 31302-2646-1-waist-skirt-white
Färg: Hvid

Leverans 2-3 vardagar

  • Graris frakt til utlämningställe vid köp över 799,-
  • Postnord utlämningställe 69,-
  • Postnord hemleverans 99,-