Varukorg Du har 0 varor i korgen
×

Senast lagd i varukorgen

You have no items in your shopping cart.

  • Cykelbyxa I Microfiber fra Gozzip
  • Cykelbyxa I Microfiber fra Gozzip

Cykelbyxa I Microfiber

Märke: Gozzip
349,- SEK
I lageri
2-5 dagars leverans Frakt från 0,- vid köp över 999,- Prisgaranti – vi är billigast Gratis byte
Kundeservice
Har du en fråga? Chatta med oss på dagtid, mån-fre.
Acceptance mark / Klarna / Inside Checkout / Pink
Produktbeskrivelse

Mjuka och goda cykelbyxor i svart microfiber

Målschema
StørrelseS 42/44M 46/48L 50/52XL 54/56
Buksernes linning687989100
Buksernes linning udstrakt8495105116
Buksernes hoftemål829199108
Buksernes indvendig benlængde26272728
Buksernes omkreds ved lår52566064
Buksernes omkreds ved læggen40444852

Vi har målt tøjet fladt på et bord, alle mål er i cm.

Skemaet viser tøjets faktiske mål. Ingen mål er ganget op.
Fakta
Kvalitet: 90%polyamid + 10%elastane - strækbar
Tvättinstruktion: 30 grader skånevask - tåler ikke tørretumbling
Märke: Gozzip
Varunummer: 9907-Black | 63158
Färg : Sort
Leverans

Leverans 2-3 vardagar

  • Gratis frakt til utlämningställe vid köp över 799,-
  • Postnord utlämningställe 69,-
  • Postnord hemleverans 99,-

 

 

Prisgaranti
Prisgaranti - vi är billigast

Om du hittar samma vara, i samma färg och storlek, billigare någon annanstans*, matchar vi priset.

Skriv ett e-postmeddelande till [email protected] med en länk till var du har sett det.

*Prisgarantin gäller för alla svenska webbshoppar
Kundklubb