Jazzy - Ljusblå capri byxor med dragkedja fra Zhenzi
  • Jazzy - Ljusblå capri byxor med dragkedja fra Zhenzi
  • Jazzy - Ljusblå capri byxor med dragkedja fra Zhenzi
  • Jazzy - Ljusblå capri byxor med dragkedja fra Zhenzi
  • Jazzy - Ljusblå capri byxor med dragkedja fra Zhenzi
  • Jazzy - Ljusblå capri byxor med dragkedja fra Zhenzi
599,- SEK

Jazzy - Ljusblå capri byxor med dragkedja
Zhenzi

I lager. 2-5 dagars leverans Frakt från 0,- vid köp över 799,-

 

 

  • Resår i midjan
  • Fickor
  • Trekvartslång
  • Raka ben
  • Stretch
StørrelseS 42/44M 46/48L 50/52XL 54/56XXL 58
Buksernes linning808997106114
Buksernes linning udstrakt102110117125132
Buksernes hoftemål106116125135144
Buksernes indvendig benlængde5656575757
Buksernes omkreds ved lår6672778388
Buksernes omkreds ved læggen4043464952

Vi har målt tøjet fladt på et bord, alle mål er i cm.

Schemat visar klädernas faktiska mål. Inga mål er multiplicerat.
Kvalitet: 64% Viskose, 33% Polyester, 3% Elastan
Tvättinstruktion: 30 grader fintvätt - tål inte torktumlare.
Märke: Zhenzi
Varunummer: 79571-2102284-5104
Färg: Blå

Leverans 2-3 vardagar

  • Graris frakt til utlämningställe vid köp över 799,-
  • Postnord utlämningställe 69,-
  • Postnord hemleverans 99,-