Carluxmille - Söt svart kjol med volang fra Only Carmakoma
  • Carluxmille - Söt svart kjol med volang fra Only Carmakoma
  • Carluxmille - Söt svart kjol med volang fra Only Carmakoma
  • Carluxmille - Söt svart kjol med volang fra Only Carmakoma
329,- SEK

Carluxmille - Söt svart kjol med volang
Only Carmakoma

I lager. 2-5 dagars leverans Frakt från 0,- vid köp över 799,-

 

 

  • Resår
Størrelse42444648505254
Nederdel længde74757677787980
Nederdel taljemål37404346485154
Nederdel taljemål udstrakt48525559626669
Nederdel hoftemål60626567697274
Nederdelens nederste kant8487919497101104
Schemat visar klädernas faktiska mål. Inga mål er multiplicerat.
Kvalitet: 97% Polyester, 3% Elastan
Tvättinstruktion: 30 grader fintvätt - tål inte torktumlare.
Märke: Only Carmakoma
Varunummer: 82385-15265902-Black
Färg: Sort

Leverans 2-3 vardagar

  • Graris frakt til utlämningställe vid köp över 799,-
  • Postnord utlämningställe 69,-
  • Postnord hemleverans 99,-