Carlolliane - Svart viskoskjol med fina blommor fra Only Carmakoma
  • Carlolliane - Svart viskoskjol med fina blommor fra Only Carmakoma
  • Carlolliane - Svart viskoskjol med fina blommor fra Only Carmakoma
  • Carlolliane - Svart viskoskjol med fina blommor fra Only Carmakoma
  • Carlolliane - Svart viskoskjol med fina blommor fra Only Carmakoma
429,- SEK

Carlolliane - Svart viskoskjol med fina blommor
Only Carmakoma

I lager. 2-5 dagars leverans Frakt från 0,- vid köp över 799,-

 

 

  • Resår
Størrelse42444648505254
Nederdel længde94959697979899
Nederdel taljemål37404245475052
Nederdel taljemål udstrakt49525558606366
Nederdel hoftemål62646769717476
Nederdelens nederste kant8992949799102104
Schemat visar klädernas faktiska mål. Inga mål er multiplicerat.
Kvalitet: 100% Viskose
Tvättinstruktion: 30 grader fintvätt - tål inte torktumlare.
Märke: Only Carmakoma
Varunummer: 81968-15261817-Black
Färg: Sort

Leverans 2-3 vardagar

  • Graris frakt til utlämningställe vid köp över 799,-
  • Postnord utlämningställe 69,-
  • Postnord hemleverans 99,-