Carluxfab - Rödbrun kjol med knappar och vita prickar fra Only Carmakoma
  • Carluxfab - Rödbrun kjol med knappar och vita prickar fra Only Carmakoma
  • Carluxfab - Rödbrun kjol med knappar och vita prickar fra Only Carmakoma
  • Carluxfab - Rödbrun kjol med knappar och vita prickar fra Only Carmakoma
  • Carluxfab - Rödbrun kjol med knappar och vita prickar fra Only Carmakoma
  • Carluxfab - Rödbrun kjol med knappar och vita prickar fra Only Carmakoma
  • Carluxfab - Rödbrun kjol med knappar och vita prickar fra Only Carmakoma
359,- SEK

Carluxfab - Rödbrun kjol med knappar och vita prickar
Only Carmakoma

I lager. 2-5 dagars leverans Frakt från 0,- vid köp över 799,-

 

 

  • Resår
Størrelse42444648505254
Nederdel længde85868889909293
Nederdel taljemål39424548505356
Nederdel taljemål udstrakt52555760636568
Nederdel hoftemål68717477798285
Nederdelens nederste kant93959799101103105
Schemat visar klädernas faktiska mål. Inga mål er multiplicerat.
Kvalitet: 97% Polyester, 3% Elastan
Tvättinstruktion: 30 grader fintvätt - tål inte torktumlare.
Märke: Only Carmakoma
Varunummer: 82584-15256705-AppleButter
Färg: Bordeaux

Leverans 2-3 vardagar

  • Graris frakt til utlämningställe vid köp över 799,-
  • Postnord utlämningställe 69,-
  • Postnord hemleverans 99,-