Carbohee - Svart Kjol Med Mönster fra Only Carmakoma
  • Carbohee - Svart Kjol Med Mönster fra Only Carmakoma
  • Carbohee - Svart Kjol Med Mönster fra Only Carmakoma
  • Carbohee - Svart Kjol Med Mönster fra Only Carmakoma
  • Carbohee - Svart Kjol Med Mönster fra Only Carmakoma
  • Carbohee - Svart Kjol Med Mönster fra Only Carmakoma
  • Carbohee - Svart Kjol Med Mönster fra Only Carmakoma
499,- SEK

Carbohee - Svart Kjol Med Mönster
Only Carmakoma

I lager. 2-5 dagars leverans Frakt från 0,- vid köp över 799,-

 

 

  • Resår
Størrelse42444648505254
Nederdel længde87889091929495
Nederdel taljemål36394245475053
Nederdel taljemål udstrakt48525559626669
Nederdel hoftemål62656872757881
Nederdelens nederste kant114116118121123125127
Schemat visar klädernas faktiska mål. Inga mål er multiplicerat.
Kvalitet: 100% Viskose - (Livaeco)
Tvättinstruktion: 30 grader fintvätt - tål inte torktumlare.
Märke: Only Carmakoma
Varunummer: 71236-15250458-Black
Färg: Sort

Leverans 2-3 vardagar

  • Graris frakt til utlämningställe vid köp över 799,-
  • Postnord utlämningställe 69,-
  • Postnord hemleverans 99,-