Kjol Med Blommigt Mönster fra Only Carmakoma
  • Kjol Med Blommigt Mönster fra Only Carmakoma
  • Kjol Med Blommigt Mönster fra Only Carmakoma
  • Kjol Med Blommigt Mönster fra Only Carmakoma
  • Kjol Med Blommigt Mönster fra Only Carmakoma
  • Kjol Med Blommigt Mönster fra Only Carmakoma
  • Kjol Med Blommigt Mönster fra Only Carmakoma
429,- SEK

Kjol Med Blommigt Mönster
Only Carmakoma

I lager. 2-5 dagars leverans Frakt från 0,- vid köp över 799,-

 

 

Størrelse42444648505254
Nederdel længde969797989999100
Nederdel taljemål37404346485154
Nederdel taljemål udstrakt53565962646770
Nederdel hoftemål61646669727477
Nederdelens nederste kant929597100102105107
Schemat visar klädernas faktiska mål. Inga mål er multiplicerat.
Kvalitet: 100% Viscose - Fast stof
Tvättinstruktion: 30 grader fintvätt - tål inte torktumlare.
Märke: Only Carmakoma
Varunummer: 65887-15229474-DazzlingBlue
Färg: Blå

Leverans 2-3 vardagar

  • Graris frakt til utlämningställe vid köp över 799,-
  • Postnord utlämningställe 69,-
  • Postnord hemleverans 99,-