KCvilana - Kjol med leopardmönster i hållbar viskos fra Kaffe Curve
  • KCvilana - Kjol med leopardmönster i hållbar viskos fra Kaffe Curve
  • KCvilana - Kjol med leopardmönster i hållbar viskos fra Kaffe Curve
  • KCvilana - Kjol med leopardmönster i hållbar viskos fra Kaffe Curve
  • KCvilana - Kjol med leopardmönster i hållbar viskos fra Kaffe Curve
599,- SEK

KCvilana - Kjol med leopardmönster i hållbar viskos
Kaffe Curve

I lager. 2-5 dagars leverans Frakt från 0,- vid köp över 799,-

 

 

  • Fickor
  • Resår
Størrelse444648505254
Nederdel længde727373747475
Nederdel taljemål424447495254
Nederdel taljemål udstrakt596265697275
Nederdel hoftemål808386889194
Nederdelens nederste kant99103106110113117
Schemat visar klädernas faktiska mål. Inga mål er multiplicerat.
Kvalitet: 100% Viskose - EcoVero
Tvättinstruktion: 30 grader fintvätt - tål inte torktumlare.
Märke: Kaffe Curve
Varunummer: 83926-10580838-102743
Färg: Print

Leverans 2-3 vardagar

  • Graris frakt til utlämningställe vid köp över 799,-
  • Postnord utlämningställe 69,-
  • Postnord hemleverans 99,-